TIP! 🇮🇩 Saudi Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně (tam a zpět) 14.490,- Kč

TIP! Saudi Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně (tam a zpět) 14.490,- Kč
Rezervace letenky

Utekla vám březnová indonéská Jakarta od čtyřhvězdičkové Etihad airways? Nevadí. Jsou tu dubnové letenky do Jakarty od čtyřhvězdičkové Saudi Arabian Airlines. Arabská aerolinka nově létá do Indonésie z Vídně. Její zpáteční akční letenky se prodávají za cenu 14.490,- Kč.

Kdy je možné vyrazit do Indonésie se Saudi Arabian Airlines? Je to velice slušná kapacita volných míst druhého prázdninového měsíce (srpen), přesně od 14. srpna 2022 až po 12. listopad 2022.

Podmínky letu: Letí se po trase Vídeň (VIE) - Rakousko s přestupem na letišti Jeddah (JED) - Saudská Arábie a přílety na Jakarta (CGK) Soekarno Hatta - Indonésie. Zpáteční let je v ceně.

Přeprava zavazadel: 1 příruční a 1 odbavené do podpalubí zdarma.

TIP: Přehled levných letenek do Indonésie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.