TIP! SAS - Scandinavian Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Vídně ↔ 13.990 Kč

TIP! SAS - Scandinavian Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Po půlroce se usmálo štěstí i pro výletníky chtějíc se podívat do San Francisca. Při plánování letu do americké Kalifornie teď hraje prim skandinávská aerolinka SAS - Scandinavian Airlines. Národní dopravce severských zemí Dánska, Švédska a Norska má teď v nabídce zpáteční letenky San Francisco z Vídně za 13.990 Kč.

Kdy letět do Kalifornie za 13.990 Kč?

Jestli plánujete tento americký trip na jaro, tak máte vyhráno. Letenky do San Francisca z Vídně od SAS Airlines využijeme při cestě během dubna. Návraty z USA jsou tady možné během května a velmi okrajově také června.

Jak se letí se SAS Airlines do USA?

Linka skandinávské letecké společnosti SAS - Scandinavian Airlines vede z rakouského letiště Vídeň Schwechat (VIE) přes Kodaň - Copenhagen airport (CPH) - Dánsko. Po přestupu se pokračuje na letiště San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do San Francisca

SAS Airlines přidávají k letenkám dopravu jednoho příručního zavazadla zdarma.

Náš tip

Jedinou alternativu letenek do San Francisca má francouzská aerolinka Air France. Za 18.590 Kč mají ve svém repertoáru letenky Praha - San Francisco a zpět.

Akční letenky San Francisco

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.