TIP! SAS Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Vídně ↔ 13.790 Kč

TIP! SAS Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Vídně ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Propásli jste dubnové akční letenky do San Francisca od TAP Portugal, jenž byly během pár dní vyprodány? S novou a nyní jedinou akcí v polovině června přichází skandinávská letecká společnost SAS Airlines, která tam bude začínat létat z Vídně. Využít se dá obousměrná linka do Kalifornie od třihvězdičkového dopravce v ceně 13.790 Kč.

Cestovní období

Jaká je dostupnost letenek Vídeň - San Francisco a zpět od SAS - Scandinavian Airlines? Jsou to vybrané termíny od 20. září 2022 do 21. března 2023.

Informace k letu do Kalifornie

Jaké podmínky nám SAS Airlines servíruje? Jsou to odlety z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s přestupem v dánské Kodani (CPH). Po přestupu náš let pokračuje na San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké.

Přeprava zavazadel

Tato letenka do USA (San Francisco - Kalifornie) zahrnuje přepravu 3 zavazadel zdarma. 2 si vezmeme na palubu a 1 si necháme odbavit.

Další tipy na levné letenky do USA

Aktuální přehled TOP 10 na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.