TIP! 🇹🇷 Ryanair - Turecko - levné letenky Dalaman z Bratislavy (zpáteční) na jaro a léto od 588,- Kč

TIP! Ryanair - Turecko - levné letenky Dalaman z Bratislavy (zpáteční) na jaro a léto od 588,- Kč
Rezervace letenky

Cenoseč probíhá také na lowcost lince do Turecka. Chcete znát výsledek? Jihozápadní pobřeží Turecka je cenově bezkonkurenčně nejvýhodnější, létá se už od 588,- Kč. Cílem je Dalaman, kam se obvykle s Ryanairem létá z Vídně a Bratislavy. První varianta není dostupná a se pod šest stovek vypravíme ze slovenského hlavního města.

Letenky do Dalamanu z Bratislavy za 588,- Kč i včetně návratu? To tady skutečně ještě nebylo. Nejméně to na začátku msíce a to bylo od 736,- Kč.

Jako třešničku na dortu si necháváme kapitolu dostupnost. Ryanair v tuto chvíli nabízí nejvýhodnější letenky Dalaman na květen. Dobře vychází i rezervace na červen. U prázdnin se to pohybuje od 2.200,- Kč a to ve srovnání s cestovkou je pořád bonusová částka.

Přímá lowcost letecká linka Bratislava (BTS) - Slovensko s cílem Dalaman (DLM) - Turecko trvá dvě a půl hodiny. Uvedená cena je i za zpáteční let do Bratislavy. Stačí vám základní výbava pro dovolenou? V ceně je bez doplatku i příruční zavazadlo a to vám bohatě postačí.

TIP: Přehled všech akčních letenek do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.