TIP! Ryanair ✈ Turecko - Egejská riviéra - levné letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.369

TIP! Ryanair ✈ Turecko - Egejská riviéra - levné letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.369 Kč
Rezervace letenky

Dovolená na Egejské riviéře nemusí drahá. Vezměte to bez cestovky! Budete koukat, kolik peněz se dá ušetřit oproti dovolené na klíč. Naplánujte si všechno postupně sami, není to nic složitého. Základ je levná cesta. Na trakaři? Nikoliv! Nejpohodlnější forma dopravy nás bude stát nejméně. Koukněte na letenky Dalaman z Bratislavy od 1.369 Kč.

Kdy letět na Egejskou riviéru?

Do Turecka levně ještě v letošním roce! V kalendáři najdete letenky do Dalamanu s odlety ze slovenského hlavního města od 13. srpna 2022 do 25. března 2022. Kdo chce letět na Egejskou riviéru na hranici nejnižší ceny, nechť se vypraví na přelomu října a listopadu. Tyto podmínky jsou platné jen při aktuální rezervaci!

Jak poletím na Egejskou riviéru?

Linku do Turecka vypravuje letecká společnost Ryanair z letiště M. R. Štefánika - Bratislava - Slovensko (z Česka výhodné spojení vlakem i busem). Let bez přestupu končí na letišti Dalaman airport (DLM) - Turecko. Let trvá dvě a půl hodiny.

Další výhodné lety do Turecka?

Ano! Dalaman, Istanbul, Antalya. Momentálně se jedná o 7 akčních letů. Přehled najdete na konci stránky.

Akční letenky do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.