TIP! Ryanair ✈ Švédsko - letenky do Stockholmu z Vídně ↔ od 921 Kč

TIP! Ryanair ✈ Švédsko - letenky do Stockholmu z Vídně ↔ od 921 Kč

Za poznáním Skandinávie s leteckou společností Ryanair. Ne každého to táhne do teplých krajin. Chcete li raději do severských zemí, možná se bude hodit aktuální tip na zpáteční letenky do Švédska s cenou pod tisíc korun. Doporučujeme pravidelnou lowcost linku s odletem z vídeňského letiště. Do Stockholmu a zpátky to zvládneme od 921 Kč.

Dostupnost volných míst

K výběru levné letenky do Stockholmu z Vídně od Ryanair si pomůžeme s kalendářem, kde u konkrétního termínu uvidíme i cenu. Takhle si můžeme poladit nízkonákladový let do Švédska na co nejmenší cestovní náklady. Nabízí se období od 20. června 2022 do 25. března 2023. Letět úplně nejlevněji se nám podaří rezervací letenky na říjen.

Itinerář letu do Švédska

Česká nás následující trasa: Odlety probíhají z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko s přílety na Stockholm (ARN) Arlanda airport - Švédsko. Cesta do cíle trvá dvě a čtvrt hodiny. Následná zpáteční trasa je stejná, jen v opačném pořadí.

Zavazadla

Zdarma máme jedno kabinové zavazadlo. U Ryanair je jedno, jestli to bude taška nebo kufr, pouze to musí splňovat tyto rozměry 40 cm x 20 cm x 25 cm (délka x šířka x výška).

Další informace

Do Stockholmu z Vídně dříve létala i Wizz Air, ale vzhledem ke konkurenci s dopravcem Ryanair na této trase vyklidila pole. Irská aerolinka létá s cílem Stockholm také z Krakova a to momentálně od 999 Kč. Letět se tam dá i z Prahy díky německé Eurowings. Přehled aktuálncích letenek do Stockholmu zde.

Akční letenky do Stockholmu

 

Aktuální přehled všech levných letenek do Švédska

Kromě Stockholmu se létá se také do Malmö a Göteborgu. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.