TIP! Ryanair ✈ Švédsko - 3 tipy na letenky do Göteborgu z Prahy, Krakova a Vídně ↔ od 1.199 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - 3 tipy na letenky do Göteborgu z Prahy, Krakova a Vídně  ↔ od 1.199 Kč
Rezervace letenky

Nízkonákladové letecké společnosti jako Wizz Air a Ryanair mají chytře rozdělené pole působnosti a na málokterých linkách mezi sebou soupeří. Důkazem budiž lety do Abu Dhabí, které vládne Wizz Air. Naopak Ryanair např. velí letům do druhého největšího města Švédska. Víte, že český cestovatel má na výběr tři verze letenek do Göteborgu?

3 verze levných letů do Göteborgu

1. Ryanair - Švédsko - letenky Göteborg z Prahy od 1.199 Kč - termíny 7. únor až 26. říjen 2023

2. Ryanair - Švédsko - letenky Göteborg z Krakova od 1.245 Kč - termíny 5. únor až 31. srpen 2023

3. Ryanair - Švédsko - letenky Göteborg z Vídně od 1.580 Kč - termíny 6. únor až 31. srpen 2023

Informace k letům

Jedná se o zpáteční přímé lety, nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. U každé letenky je zahrnuta i přeprava jednoho příručního zavazadla zdarma. U všech linek jsou přílety na letiště Gothenburg (GOT) Landvetter Arpt - Göteborg - Švédsko.

Náš tip

Rádi byste zkoukli i další levné letenky do Švédska? Wizz Air má například obousměrné letenky do Malmö z Katovic v prodeji už za 696 Kč! Ryanair pak disponuje několika verzemi letenek do Stockholmu od 755 Kč.

Akční letenky Göteborg

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.