TIP! ✈ Ryanair - Španělsko - Mallorca - letenky do Palma de Mallorca z Berlína na léto a prázdniny ↔ od 737 Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Mallorca - letenky do Palma de Mallorca z Berlína na léto a prázdniny ↔ od 737,- Kč
Rezervace letenky

Turistický klenot Španělska, půvabný ostrov Mallorca, by mohl být i vás letošní cíl dovolené a rozpočet vám to nezrujnuje. Stačí cestovat chytře podle daných vodítek. Ty vám vždy překládáme jako na stříbrném podnose. V první polovině na minumum zlevnily letenky do Palma de Mallorca s odletem z Berlína. Za sezónní cestu dáme třeba jen 737 Kč!

Odfoukli jste si při oznámení odletu z Berlína? Není to tak černé, jak se nezkušenému dovolenkáři může zdát. Do Berlína k místu odletu nás dopraví České Dráhy od 370 Kč, autobusy Flixbus od 429 Kč.

Dostupnost: Aktuálně nejlevnější lety na Mallorcu vypravuje letecká společnost Ryanair. Odlétá se z nového letiště Berlín Brandenburg (BER) a končí na Palma Mallorca airport (PMI).

I tak byste raději letěli přímo z pražského letiště v Ruzyni? Ryanair linka Praha - Palma de Mallorca a zpět je v prodeji od 1.828 Kč.

TIP: 9 verzí levných letů na Mallorcu

TIP: Přehled 15. nejlevnějších letenek do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.