TIP! Ryanair ✈ Španělsko - levné letenky na ostrov Menorca z Vídně na letní prázdniny ↔ od 1.378 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - levné letenky na ostrov Menorca z Vídně na letní prázdniny ↔ od 1.378 Kč

Hodně cestovatelů v diskusních fórech teď píše o předražených letenkách na hlavní sezónu a tohle info i troubí do světa. Nemusí to být ani zdaleka ve všech případech pravda. Jako důkaz vám přímo pod nos servírujeme výhodné sezónní lowcost letenky na španělský ostrov Menorca. Minule z Berlína, nyní se vyplatí letět opět z Vídně.

Dostupnost

Jak momentálně nejlevněji na Menorcu? Klíčem k výhodnému tripu je lowcost letenka od Ryanair s odletem z letiště Schwechat. Rovnou vám doporučíme bez okolků podívat se na červnové, červencové a srpnové termíny, stále nejsou oproti ostatním letním destinacím nijak předražená.

Itinerář letu na Menorcu

Odlétáme s Ryanairem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a poté už letíme přímo na letiště Menorca (MAH) Aerop De Menorca - Španělsko. Na Baelárské ostrovy dorazíme zhruba za dvě a půl hodiny.

Doprava zavazadla

Letíte nízkonákladovou linkou poprvé? Pak vězte, že se obejdete i bez doplatku za zavazadla. V ceně letenky totiž máme dopravu jednoho palubního (kufr, taška) s rozměry 40 x 20 x 25 cm bez nákupu priority.

Další informace

Ryanair nyní trumfla oproti květnu u letenek na Mallorcu Easyjet cenou o pětistovku. Daleko raději taktéž létáme z Vídně, než z Berlína. Do rakouské metropole jezdí RegioJet z Česka již od 165 Kč!

Akční letenky Menorca

 

Nejlevnější letenky do Španělska

Aktuální přehled TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.