TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - levné letenky Ibiza z Norimberku (zpáteční) na léto od 934,- Kč

TIP! 🇪🇸  Ryanair - Španělsko - levné letenky Ibiza z Norimberku (zpáteční) na léto od 934,- Kč
Rezervace letenky

Evropa je konečně otevřená plnohodnotnému cestování, stačí si jen vybrat destinaci a místo odletu. Dnes vás pozveme na španělské Baleárské ostrovy. Už jste se podívali na Ibizu? Díky nízkonákladovým spojům aerolinek Ryanair je to opravdu hračka. Nyní bychom rádi zmínili zpáteční letenky na Ibizu s odletem z Norimberku už za 934,- Kč.

Druhá dobrá zpráva po ceně je taky dostupnost volných míst. Letenky na Ibizu při odletech z německého Norimberku jsou nejlevnější na začátek léta. Chcete příklad? Termín 21.6. - 28.6. vás katapultuje na onu častku pod tisíc korun za obousměrný let. A co samotné prázdniny? Tady zaplatíme jenom okolo čtrnácti set!

Podrobnosti letu na Baleárské ostrovy: Odlétá se z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo s příletem na Ibiza (IBZ) airport - Španělsko. Návrat je už v ceně.

Zavazadla: 1 palubní zdarma (Rozměr palubního zavazadla Ryanair je 40 cm x 20 cm x 25 cm a do hmontnosti 10 kg.)

Tip: Přehled TOP 10 nejžádanějších letenek do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.