TIP! Ryanair - Španělsko - levné letenky Alicante z Pardubic (tam a zpět) od 1.677,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - levné letenky Alicante z Pardubic (tam a zpět) od 1.677,- Kč
Rezervace letenky

Znovu ožívají také už loňské a předloňské lety do Alicante s odlety z města perníku. Ze všech velkých českých měst, kde jsou letiště, jsou Pardubice jediným přímým spojem do Alicante. Pak se tam ještě létá z Vídně s Wizz Air i Ryanair a s druhou jmenovanou také Norimberku. My doporučujeme letenky Pardubice - Alicante!

Za kolik? Již titulek prozradil, že zpáteční lety do Alicante z Pardubic (tozn. tam a zpět) se dají splašit u Ryanair od 1.675,- Kč. Rezervovat své místo v nízkonákladovém letu do Španělska můžeme na odlet od 28. března 2022. Letenka Alicante z města perníku na hlavní sezónu stojí od 2.500,- Kč a výše (srpen.)

Jak se dostanu do tohoto oblíbeného španělského přístavního města? Odletem z letiště Pardubice (PED), svěřen do klientely irských aerolinek Ryanair. S přímým letem na letiště Alicante (ALC) - Španělsko. Doba letu je 3 hodiny. Neodbavené zavazadlo je v ceně.

Autor tarifu: Ryanair

Přehled nejzajímavějších akčních letenek do Španělska najdete na stránce Španělsko letecky TOP 10.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.