TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - letenky na Menorcu z Vídně na jaro, léto a podzim ↔ od 692,- Kč

TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - letenky na Menorcu z Vídně na jaro, léto a podzim ↔ od 692,- Kč
Rezervace letenky

Po dnešních lákavých tipech jak vyrazit na Britské ostrovy a do Chorvatska se dostane i na Španělsko. Víte, kde tam vychází sluníčko nejdřive? Je to Menorca! Ranní rozbřesk jako první můžete i vy. Na ostrov létá velmi výhodně lowcostová letecká společnost Ryanair. Za kolik? Abychom letěli tam i zpátky nám bude stačit třeba jen 692,- Kč!

Kdy se na ostrov Menorca vypravit? K dispozici máme kalendář a z toho máme na výběr termíny na jaro, léto a začátek podzimu. Konkrétně s odlety od pozítří 8. května do 27. října 2022. Linku na Menorcu režíruje Ryanair.

Letí se Vídeň (VIE) - Menorca - Aerop de Menorca (MAH) bez přestupu i s návratem a dopravou palubního zavazadla. Lowcost let na palubě Ryanair potrvá asi 2 hodiny a 20 minut.

TIP: Abyste letěli linkou Vídeň - Menorca a zpět za 692,- Kč, je potřeba cestovat v květnu. Doporučujeme také začátek léta a dobrá cena jen i na druhý prázdninový měsíc, tedy srpen.

TIP: Do Vídně k místu odletu se dostanete hravě vlakem RegioJet.

TIP: Přehled nejlevnějších letů do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.