TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Katalánsko - levné letenky Barcelona z Norimberku (zpáteční) od 589,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Katalánsko - levné letenky Barcelona z Norimberku (zpáteční) od 589,- Kč
Rezervace letenky

Jak ze západní části republiky do Katalánska? Jako dobrá alternativa se jeví lowcost let společnosti Ryanair z Norimberku. Říkáte si, proč z Německa? Například s Plzně se dostaneme do Norimberku s Flixbusem za 299,- Kč. Samotná letenka Barcelona s odletem z Čechy nejnavštěvovanějšího města Německa se prodává od 589,- Kč.

Ať už plánujete do Barcelony vyrazit na jaře mimo hlavní sezónu, nebo naopak přes letní prázdniny v hlavním turistické sezóně, tady si přijdete na své. Nejlevnější letenky Barcelona z Norimberku bookujte na květen, červen je od 930,- Kč, červenec nejméně za 1.174,- Kč a srpen od 1.213,- Kč.

Podrobnosti nízkonákladového letu do Španělska: Odlétá se z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo a letí se bez přestupu na letiště Barcelona (GRO) Girona Costa Brava airport. Doba letu na palubě irského dopravce Ryanair činí dvě hodiny bez pěti minut. Návrat je už v ceně.

Zavazadla zdarma: Jedno příruční

TIP: Přehled nejžádnější letenky Španělsko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.