TIP! Ryanair - Španělsko - Kantábrie do pětistovky - levné letenky Santander z Vídně (tam a zpět) od 515,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Kantábrie do pětistovky - levné letenky Santander z Vídně (tam a zpět) od 515,- Kč
Rezervace letenky

Patříte mezi lovce nejlevnějších letenek bez ohledu na to, kam se cestuje? Tenhle trend vyhledává čím dál více dobrodruhů. Není se čemu divit, ceny letenek se posouvají k bodu, kdy jsou skoro zadarmo. Na jednu z nejnižších se teď dostaly i levné letenky do Kantábrie. Je tu lowcost linka Vídeň - Santander a zpět od 515,- kč.

Blíží se vánoce a takové zpáteční letenky do Španělska za pouhou pětistovku jsou daleko lepším dárkem, než kupovat nějaký tuctový nesmysl, kterým obdarováváte blízké každý rok. Taková letenka nestojí mnoho a udělá hodně parády i kdyby to mělo být jenom na otočku.

Cestovní období 3. prosinec 2021 až 28. říjen 2022. Nejlevnější letenky do Santander si teď zarezervujeme na konec roku.

Obousměrné levné lety do Santander s odlety z hlavního města Rakouska Vídně uskutečňuje Ryanair z letiště Schwechat (VIE) odkud letí přímo na letiště (SDR) Santander airport - Kantábrie - Španělsko. Stejně zpět a to i s příručním zavazadlem.

Když víte, jak na to, do pětistovky si zaletíme po Evropě, do Afriky i Asie. Nevěříte? Mrkněte na stránku levné letenky do 500,- Kč.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.