TIP! Ryanair - Španělsko - Kanáry pod tisíc korun - levné letenky Lanzarote z Vídně (zpáteční) od 840,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Kanáry pod tisíc korun - levné letenky Lanzarote z Vídně (zpáteční) od 840,- Kč
Rezervace letenky

Investujte pár korun do cestování, zážitek a hezkou vzpomínku vám totiž nikdo nevezme. Cestujeme za pár korun i na místa, která jsou docela vzdálená. I takové Kanárské ostrovy se dají pokořit okolo tisícovky. Čekáte plavbu na kocábce? Omyl! K mání jsou obousměrné levné letenky na Gran Canaria z Vídně již od 840,- Kč.

K dispozici je celé rezervační obobí na 26. březen 2022 až 18. únor 2023. Pochopitelne ty nejlevnější letenky na Gran Canaria z Vídně koupíme jen na vybrané dny. Není to trik, ale politika většiny lowcost leteckých společností. Uvolní některá místa za cenu, která ani není rentabilní a tu doplatí. Tohle praktikuje hlavně Ryanair. Kdo se tedy dokáže přizpůsobit daným termínům, cestuje na Kanárské ostrovy za směšné peníze. Doporučujeme letenky s termíny do konce června.

Kanáry určitě nejsou Chorvatsko. Přímý let na Lanzarote (ACE) z Vídně (VIE) společnosti Ryanair trvá skoro 5 hodin a tak je cena za zpáteční letenky okolo tisíce korun hezký dáreček.

Dopravce: Ryanair

Tato zpáteční lowcost letenka na Lanzarote obsahuje i přepravu příručního zavazadla.

Tip: Přehled levných letenek na Kanárské ostrovy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.