TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Kanárské ostroy - levné letenky na ostrov Gran Canaria z Vídně ↔ od 2.580 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Kanárské ostroy - levné letenky na ostrov Gran Canaria z Vídně ↔ od 2.580 Kč
Rezervace letenky

Často se nás ptáte, kam vyrazit za teplem, ještě před začátkem léta. Pakliže se budeme chtít pohybovat v oblasti evropského kontinentu, jako ideální takové místo se jeví Kanárské ostrovy, kam Češi cestují velmi rádi. Předposlední den v lednu se vyplatí rezervace obousměrné nízkonákladové letenky na Gran Canaria s odletem z Vídně.

Letenky na Gran Canaria už za 2.580 Kč

S kým letět od cca dvou a půl tisíc na Gran Canaria není žádná velká hádanka, je to aerolinka Ryanair, která je s jistotou nejlevnější. Letenky je možné objednávat v termínech odletu od 1. února 2023 s návraty do 27. prosince 2023. Ideální volba na cestu z hlediska minimálních nákladů teď připadá na konec března, viz kalendář.

Info k letu na Kanárské ostrovy

Na Kanárských ostrovech budeme za 5 hodin čistého letu (bez přestupování). Odlety budou vypravovány z rakouského letiště Schwechat (VIE) v hlavním městě Vídeň (ideální spojení z Česka například s RegioJet). Přilétá se na letiště Gran Canaria (LPA) Aeropuerto De Gran Canaria - Španělsko - Kanáry. V ceně je zahrnutí i let zpáteční.

Náš tip

Z Vídně teď jednoznačně nejlevněji. V závěsu jsou také Ryanair lowcost lety na Gran Canaria z Berlína, ty ale startují na 3.669 Kč. Z tohoto německého města létá i britská společnost EasyJet a to od 3.729 Kč. Jediný akční spoj z Prahy vypravuje španělská nízkonákladovka Vueling Airlines s cenou od 5.673 Kč.

Akční letenky Gran Canaria

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.