TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - letenky na Lanzarote z Vídně na jaro a léto ↔ od 1.055,- Kč

TIP! Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - letenky na Lanzarote z Vídně na jaro a léto ↔ od 1.055,- Kč
Rezervace letenky

Cestujte chytře a můžete si dopřát destinace a letoviska, který by za normálních okolní stály majland. Co to je normální okolnosti? Dovolená s přirážkou zisku cestovní kanceláře. Jestli za každou cenu nepotřebujete tento zažitý tuctový standart služeb, doporučujeme bez cestovky třeba na ostrov Lanzarote na Kanárech už za 1.055,- Kč.

Hlavní předpoklad letu na Kanárské ostrovy za tisícovku i včetně návratu? Odlet z Vídně, let na palubě Ryanair a taky rychlá rezervace levné letenky.

Kdy na Lanzarote? Pod tisícovku se dostaneme rezervací letenky na květen. U června to je asi jednou tolik a více. S prázdninami to jde nahoru na cca 4.500,- Kč a více.

Je rozdíl letět tady za tisícovku tady někam za roh po Evropě, a nebo na Kanárské ostrovy, které jsou až v Indickém oceánu a kam trvá let asi 5 hodin.

Přeprava zavazadel: Zdarma 1 ks palubní zavazadlo do váhy 10 kg s maximálními rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm.

TIP: Přehled levné letenky na Kanárské ostrovy sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.