TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleáry - ostrov Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ od 1.524 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleáry - ostrov Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ od 1.524 Kč
Rezervace letenky

Ostrov Mallorca vás okouzlí svým přírodním bohatstvím a nádhernými plážemi. Ponořte se do krystalově čistého moře, prozkoumejte malebná městečka s historickým půvabem a ochutnejte místní speciality. Mallorca nabízí mix relaxace, dobrodružství a kultury, která vám zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Nyní se zpáteční letenkou od 1.524 Kč!

Na Mallorcu z Vídně od 1.524 Kč!

Kam letět na začátku léta? Mallorcaaaa! Last minute letenky na Mallorcu na měsíc červen teď vycházejí nejlépe. Jde o nejoblíbenější variantu lowcost letu na Mallorcu při odletu z dobře dostupného vídeňského letiště Schwechat. Pospěšte si, volná místa s nejnižší cenou bude rychle pryč!

Cestovní období: 30. květen 2023 až 30. březen 2024

Nejlevnější letenky: na červen při aktuální rezervaci

Dopravce: Ryanair

Odlet: Vídeň Schechat (VIE) - Rakousko

Přílet: Palma Mallorca (PMI) - Španělsko

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku číslo 1, která jezdí přímo z letištního terminálu do centra Palmy de Mallorca. Jízda trvá přibližně 20 minut a cena za jednu jízdu je kolem 5 eur.

2. Taxi: Na letišti je k dispozici taxislužba, která vás dovezme přímo do centra Palmy de Mallorca. Cena za jízdu se pohybuje kolem 20-30 eur v závislosti na dopravní situaci a cestovní vzdálenosti.

3. Pronájem vozidla: Pokud preferujete nezávislost a svobodu pohybu, můžete si pronajmout auto na letišti a vydat se na vlastní průzkum ostrova. Na Mallorce je dostatek autopůjčoven s různými typy vozidel a ceny se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

4. Soukromý transfer: Můžete si také předem rezervovat soukromý transfer, který vás vyzvedne na letišti a přiveze přímo do centra města. Ceny se liší v závislosti na typu vozidla a počtu cestujících.

Co dělat na Mallorce?

1. Pláže a moře: Vychutnejte si krásné pláže Mallorky, které patří k nejkrásnějším ve Středozemním moři. Od slunných písečných pláží až po tajemné skalnaté zátoky, každý si zde najde své oblíbené místo k odpočinku a relaxaci.

2. Historické město Palma: Navštivte hlavní město Palma de Mallorca, které je plné historie, kultury a architektonických skvostů. Procházejte se úzkými uličkami starého města, obdivujte impozantní katedrálu La Seu a navštivte královský palác Almudaina.

3. Tradiční vesnice: Vydejte se na objevování malebných tradičních vesnic na Mallorce, jako je například Valldemossa, Deià nebo Sóller. Procházejte se po úzkých uličkách, obdivujte kamenné domy a ochutnávejte místní speciality v tradičních tavernách.

4. Přírodní krásy: Objevte přírodní krásy Mallorky, jako jsou úchvatné pohoří Sierra de Tramuntana, malebné údolí Sa Calobra a přírodní parky Mondragó a Albufera. Procházejte se po stezkách, obdivujte krásné výhledy a objevujte bohatství místní flóry a fauny.

5. Kulturní akce a festivaly: Během roku se na Mallorce koná mnoho kulturních akcí a festivalů, které nabízejí zábavu a poznání místního folklóru a tradic. Například Festival Sant Joan v červnu, Semana Santa (Velikonoční týden) nebo Fiesta de la Beata v srpnu.

Akční letenky na Mallorcu

Náš tip

Další levné letenky do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.