TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleáry - levné letenky na ostrov Ibiza z Vídně také na léto ↔ od 1.270 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleáry - levné letenky na ostrov Ibiza z Vídně také na léto ↔ od 1.270 Kč
Rezervace letenky

Ibiza - ostrov patřící do Baleárských ostrovů, které se nacházejí v západní části Středozemního moře. Nachází se jižně od pobřeží Španělska a na severu od pobřeží Afriky. Je oblíbeným cílem turistů z celého světa, zejména díky svým krásným plážím, nočnímu životu a vodním radovánkám. Vydat se tam může i Čech s letenkou od 1.270 Kč!

Kdy se vydat na Ibizu?

K dispozici jsou letenky Ibiza z Vídně na cestovní období od jara do podzimu. Namixovat si výhodný termín letu jde určitě i na letní prázdniny. Níže jsme vypsali nejlevnější kombinace na jednotlivé měsíce.

- květen - Ryanair - Ibiza z Vídně od 1.270 Kč

- červen - Ryanair - Ibiza z Vídně od 2.120 Kč

- červenec - Ryanair - Ibiza z Vídně od 2.147 Kč

- srpen - Ryanair - Ibiza z Vídně od 2.217 Kč

- září - Ryanair - Ibiza z Vídně od 2.450 Kč

- říjen - Ryanair - Ibiza z Vídně od 1.652 Kč

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Taxi - Taxislužba je k dispozici před terminálem letiště a cesta do centra Ibizy trvá asi 15-20 minut. Cena se pohybuje okolo 20-25 EUR.

Autobus - Autobusová linka č. 10 vás z letiště doveze přímo do centra Ibizy. Cesta trvá asi 25-30 minut a cena jízdného je kolem 3 EUR.

Pronájem auta - V letištní hale najdete několik autopůjčoven, které nabízejí pronájem auta. Ceny se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Soukromý transfer - Pokud si přejete vyzkoušet luxusnější variantu, můžete si objednat soukromý transfer z letiště přímo do vašeho hotelu. Cena se pohybuje od 30 EUR za osobu.

Motorka - Další možností, jak se dostat do centra Ibizy, je pronájem skútru nebo motorky. Mnoho půjčoven nabízí výhodné ceny a pronájem motorky může být dobrým způsobem, jak prozkoumat celý ostrov.

Co dělat na ostrově Ibiza?

Prozkoumejte Dalt Vila - starobylé opevněné město s úzkými uličkami, středomořskou architekturou a panoramatickými výhledy na moře.

Navštivte pláže - Ibiza je známá svými krásnými plážemi s jasnými modrými vodami, jako jsou Cala Jondal, Talamanca, Playa d'en Bossa a mnoho dalších.

Zkuste místní kuchyni - ochutnejte tradiční ibizské pokrmy, jako jsou paella, zarzuela nebo bullit de peix.

Užijte si noční život - Ibiza je známá svým nekonečným nočním životem s mnoha kluby a bary, kde můžete tancovat až do rána.

Navštivte historické památky - Ibiza má bohatou historii, takže můžete navštívit památky jako jsou Fénické zdi, archeologické naleziště Sa Caleta nebo starověké hrobky Puig des Molins.

Procházejte se přírodou - Ostrov nabízí mnoho krásných tras pro pěší turistiku nebo cykloturistiku, kde si můžete užít krásy přírody.

Plavání a vodní sporty - Vody kolem Ibizy jsou ideální pro plavání, potápění nebo různé druhy vodních sportů jako je např. windsurfing nebo paddleboarding.

Nákupy na trzích - V Ibize jsou trhy, kde můžete nakoupit místní řemesla a suvenýry jako jsou kožené zboží, bižuterie a další.

Navštivte ostrovy Formentera a Es Vedra - Ostrovy Formentera a Es Vedra se nacházejí poblíž Ibizy a nabízejí krásné scenérie, které stojí za to navštívit.

Relaxujte - Ibiza má také mnoho spa a wellness center, kde si můžete dopřát masáže a další procedury, které vám pomohou odpočinout si a relaxovat.

Náš tip

TOP 15 nejlevnějších letenek do Španělska

Akční letenky Ibiza

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.