TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky Ibiza z Berlína (zpáteční) na začátek léta 782,- Kč

TIP! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky z Berlína (zpáteční) na začátek léta 782,- Kč
Rezervace letenky

Jestli někde zažít tu pravou letní párty, pak je to Ibiza - španělský ostrov zábavy. Předevčírem jsme si ukázali výhodnou variantu nízkonákladového letu na Ibizu s odletem z německého Norimberku. Nyní se z Německa nevzdálíme. Z dobře dostupného Berlína jsou totiž letenky na Ibizu ještě levnější. Včetně návratu zaplatím jen 782,- Kč.

Čekáte odlety v neatraktivní době? Omyl! Tady vychází letenky nejlevněji na začátek léta. V květnu poletíme taky za hubičku, ale sezónní odlety na konci června jsou daleko atraktivnější.

Jak se tam dostaneme? Odletem z berlínského letiště Brandenburg (BER) a příletem na letiště Ibiza (IBZ) airport - Španělsko. Doba letu je 3 hodiny.

Návrat z Baleárů je v ceně, společně s dopravou jednoho palubního zavazadla.

Kdo umí letět na Baleárské ostrovy za takto výhodných podmínek? Je to irská letecká společnost Ryanair!

Jak do Berlína? Například autobusem Flixbus.

V době zveřejnění tohoto článku jsou na osmý největší španělský ostrov platné 4 verze lowcost letů. Všechny je najdete na stránce přehled levné letenky na Ibizu.

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.