TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - letenky na Ibizu z Vídně ↔ od 1.575 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - letenky na Ibizu z Vídně ↔ od 1.575 Kč
Rezervace letenky

Holdujete mejdanům na pláži? Španělská Ibiza toho ale nabízí mnohem víc, než jenom nespoutanou zábavu pro mladé. Západní část Středozemního moře je cíl mnoha turistů také pro malebnou přírodu a hromadu památek zapsaných mezi UNESCO. Dnes si ukážeme výhodnou lowcost linku na Ibizu s odlety z Vídně, začínající už na 1.575 Kč.

Kdy letět na prosluněnou Ibizu?

Na Baleárské ostrovy i konkrétně Ibizu se vzhledem k vlídnému počasí cestuje během celého roku. Například teď v lednu je na Ibize krásných jarních 17 stupňů. Kalendář společností Ryanair nám však nabízí letenky od jara. Níže uvádíme rozpis cen pro jednotlivé měsíce.

- březen - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 1.576 Kč

- duben - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 1.816 Kč

- květen - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 2.271 Kč

- červen - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 2.610 Kč

- červenec - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 3.019 Kč

- srpen - Ryanair - Španělsko - Ibiza z Vídně od 2.754 Kč

Náš tip

Jsou nějaké další alternativy? Odpověď je ano! Existuje daleko více leteckých spojení na ostrov. Dopravit se tam dá také z Berlína, Katovic, Norimberku a Prahy. Další tipy na letenky do Španělska uvidíte zde.

Akční letenky Ibiza

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.