TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Andalusie - letenky do Malagy z Norimberku na léto ↔ od 1.389 Kč

TIP! Ryanair ✈ Španělsko - Andalusie - letenky do Malagy z Norimberku na léto ↔ od 1.389 Kč
Rezervace letenky

Léto ve španělské Andalusii? Když víte jak na to, ušetříte! Koupit si dovolenou na klíč je brnkačka, obvykle nás to ale bude stát peníze, které bychom využili jinak. Dovolená na vlastní pěst není nic složitého ani otravného. Letenka + ubytování a máme vyhráno. Na začátku týdne doporučujeme sezónní letenky do Malagy z Norimberku od 1.389 Kč.

Do Malagy se nejčastěji létá s Wizz Air i Ryanair z Vídně a taky se Smartwings z Prahy. Tarif české nízkonákladovky se teď ale neprodává. Verze s odletem z německého Norimberku vychází dobře při rezervaci sezónní letenky.

Dostupnost: Rozklikněte si letový kalendář (odkaz pod titulkem článku). Co uvidíte? Lowcost letenky Malaga s odletem z Norimberku pod 14 stovek na dobu od 24. května do 29. října 2022. Nejméně stojí letenka na první polovinu letních prázdnin.

Odlety jsou z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo a přílety Malaga (AGP) Malaga airport - Španělsko. Přímé lety do Andalusie trvají 3 hodiny. Za dopravu jednoho palubního zavazadla se u této nízkonákladové linky od Ryanair už nic neplatí.

TIP: Levné letenky do Španělska aktuální přehled

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.