TIP! ✈ Ryanair - Skotsko - letenky do Edinburghu z Vídně na květen a červen ↔ od 866,- Kč

TIP! 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Ryanair - Skotsko - letenky do Edinburghu z Vídně nejen na květen a červen ↔ od 866,- Kč
Rezervace letenky

Jste opravdový dobrodruh? Pak vám ve sbírce návštěv nesmí uniknout překrásný skotský Edinburgh. Hlavní metropole Skotska je turisty vyhledávaná hlavně kvůli bohaté historii a dechberoucí přírody. Jako nejdostupnější se nyní jeví letenky do Edinburghu s odletem z Vídně od letecké společnosti Ryanair. Tam i zpět si zaletíme už za 866,- Kč.

Tipy na levné letenky obsažené v našich tipech bookojte přes přiložený kalendář. Proč? Pokud jde o nízkonákladovky, tak u každého datumu, kdy se dá letět, spatříte i cenu. Takhle si nakombinujete ideální datum i pro levný let z Vídně do Edinburghu. Po označení data jen vyplňte osobní údaje a dokončete rezervaci.

Start letiště Vídeň (VIE) Viennaairport - Rakousko a přílet Edinburgh (EDI) - Skotsko - Velká Británie. Doba letu zabere dvě hodiny a čtyřicet minut.

Letět s Ryanairem do Skotska znamená nemuset si nechat odbavit zavazadlo. Proč? V ceně tarifu totiž máme zdarma přepravu 1 kusu palubního zavazadla a to si bereme na palubu.

TIP: Přehled všech akčních letů do Edinburghu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.