TIP! Ryanair ✈ Skotsko - 3 verze levných letenek do Edinburghu z Vídně, Bratislavy a Prahy ↔ od 1.159 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skotsko - 3 verze levných letenek do Edinburghu z Vídně, Bratislavy a Prahy ↔ od 1.159 Kč

Za kulturním klenotem Skotska společně s aerolinkami Ryanair! Nádherná příroda a památky, z nichž mnohé připomínají pohádkové kulisy. To vše a mnoho dalšího toho nabízí skotské hlavní město Edinburgh. Trojlístek výhodných lowcost letenek od irského dopravce nás vybízí k cestování z Vídně, Bratislavy a samozřejmě i Prahy.

Trojlístek letů do Edinburghu

- Ryanair - Skotsko - letenky Edinburgh z Vídně od 1.159 Kč - cestovní období 28. prosinec 2022 až 26. říjen 2023

- Ryanair - Skotsko - letenky Edinburgh z Bratislavy od 1.425 Kč - cestovní období 30. prosinec 2022 až 28. říjen 2023

- Ryanair - Skotsko - letenky Edinburgh z Prahy od 1.515 Kč - cestovní období 30. prosinec 2022 až 27. říjen 2023

Další informace

Všechny lety se řadí do kategorie "nízkonákladové". Obsahují dopravu 1 kusu příruční zavazadla a taky zpáteční letenku do místa odletu.

Zajímavá místa Edinburghu

Edinburský hrad (Edinburgh Castle), promenáda Královská míle, palác Holyrood, katedrála svatého Jiljí, vrcholek Artušovo sedlo a další.

Akční letenky Edinburgh

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.