TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - levné letenky Stockholm z Krakova, Vratislavi ↔ od 726 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - letenky Stockholm z Krakova, Vratislavi ↔ od 726 Kč
Rezervace letenky

Královnou nejlevnějších letů do hlavního města Švédska je irská Ryanair. Aerolinka má dlouhodobě nadvládu nad těmito lety do Skandinávie. Co nám nabízí? Oproti loňskému roku tu máme zpáteční levné letenky do Stockholmu Vídně, Vratislavy a Krakova od 726 Kč. Linka z Vratislavi je nová alternativa poté, co se přestaly prodávat odlety z Prahy.

Přehled letenek do Stockholmu v podání Ryanair

1. Ryanair - Švédsko - Stockholm z Vídně od 844 Kč - termíny 8. leden až 27. říjen 2023

2. Ryanair - Švédsko - Stockholm z Vratislavi od 726 Kč - termíny 9. leden až 26. říjen 2023

3. Ryanair - Švédsko - Stockholm z Krakova od 726 Kč - termíny 8. leden 2023 až 28. říjen 2023

Náš tip

Níže jsme pro vás sestavili další levné letenky do Švédska. Koupit se dají také například Wizz Air lety do Malmö od 905 Kč. Naopak Ryanair létá také do Göteborgu a to do 1.176 Kč. Nutno zmínit také letenky Stockholm z Ostravy za 4.790 Kč od polské LOT Airlines.

Akční letenky do Švédska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.