TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - akční letenky do Stockholmu z Krakova ↔ 737 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - akční letenky do Stockholmu z Krakova ↔ 737 Kč
Rezervace letenky

Je tu nové avízo ohledně nízkonákladových letů směrem do Skandinávie. Dneska se vyplatí poohlédnout po letenkách do Švédska. Je tady nová alternativa letů do hlavního města. Moravskoslezský region to má relativně nejblíže k odletu z polského Krakova a z něho vede momentálně nejlevnější lowcost do Stockholmu již od 737 Kč.

Kdy vyrazit do Stockholmu?

Pro zobrazení cestovního období a cen si rozklikněte odkaz hned pod titulkem. Letenky do Stockholmu s odlety z Krakova mají dostupnost od posledního dne měsíce srpna 2022 až do 30. června 2023.

Jak se cestuje do Švédska?

Odlety režíruje irská lowcost  společnost Ryanair z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko. Následuje přímý let na Stockholm (ARN) Arlanda airport - Švédsko. Zpáteční letenka je v ceně.

Doprava zavazadel do Švédska

Potřebujete k cetě minimum věcí? Fajn. Pa už nic nedoplacíte a vystačíte si s příručním zavazadlem. Je li jich víc, zakupte si priority boarding. U této služby máte zdarma i další zavazadlo.

Tip redakce

Do Stockholmu lze do tisíce korun letět také z Vídně. Z Prahy pak létá Eurowings a z Ostravy LOT Airlines. Aktuální přehled všech tarifů do hlavní metropole Švédska najdete níže.

Akční letenky do Stockholmu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.