TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Oslo z Vídně ↔ od 779 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Oslo z Vídně ↔ od 779 Kč

Cestování do Norska se může prodražit, ale také nemusí. Zvolíte li dopravu autem, zaplatíte o mnoho víc, než kdybyste letěli letadlem. Dnes vám doporučujeme rezervovat obousměrnou letenku do Osla s odletem z Vídně v ceně již od 779 Kč. Na takovou částku se jinou formou dopravy nedostanete ani omylem - benzín, poplatky, atd.

Dostupnost volných míst

Příznivá cena letenek do Osla z Vídně u společnosti Ryanair vychází na období 24. červen 2022 až 25. březen 2023. Chcete ulovit nejlevnější letenky? Tady se dají napasovat skoro na každý měsíc. Stojí za to si ty data projít konkrétně a podle toho vybírat.

Informace k trase letu do Norska

Odlety Vídeň - Schwechat (VIE) a přílety Oslo (TRF) Sandefjord - Norsko. Vypravuje letecká společnost Ryanair. Doba letu 2h a 15 minut. V ceně je také návrat!

Zavazadla

Ryanair k nízkonákladovým letenkám do Norska jako jsou tyto, dává zdarma bez doplatku přepravu jednoho příruční tašky, nebo kufru.

Akční letenky Oslo

 

Přehled levných letenek do Norska

Prohlédněte si nabídku TOP 10, kromě dalších verzí letů do Osla jsou nyní k dispozici i výhodné letenky do Stavangeru.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.