TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Dánsko - levné letenky do Kodaně z Vídně a Prahy ↔ od 1.187 Kč

TIP! Ryanair ✈ Skandinávie - Dánsko - levné letenky do Kodaně z Vídně a Prahy ↔ od 1.187 Kč
Rezervace letenky

Dánská Kodaň se těší velkému množství turistických atrakcí, má jedinečnou kulturu, špičkové restaurace a kavárny. Je to město, kde se mísí pohodová atmosféra a přátelský pouliční život. O to více potěší, že zpáteční letenka do Kodaně s odletem z Vídně a Prahy na rozdíl od ostatních destinací nezdražuje. Tam a zpátky už za 1.187 Kč.

Zpáteční letenky do Kodaně už za dvanáct stovek!

Na trhu jsou tři verze letů do hlavního města Dánska. Nejlevněji z Vídně od uvedených 1.187 Kč, z Prahy to je s příplatkem 100 Kč. Linka z Bratislavy stojí zhruba jednou tolik. Vše má pod svými křídly letecká společnost Ryanair.

Kdy letět do Kodaně?

Cestovat do Kodaně můžeme už zítra. Obousměrné nízkonákladové levné letenky jsou u Ryanair k dispozici na 29. březen až 28. říjen 2023.

Náš tip

Další alternativou jak letět levně do této skandinávské země je letenka do Billundu od 920 Kč. Aktuální přehled najdete na stránce levné letenky do Dánska. Zčeknout se dají i lety do celé Skandinávie.

Akční letenky do Kodaně

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.