TIP! 🇭🇷 Ryanair - Ryanair - Chorvatsko - Istrie za 7 stovek - levné letenky Pula z Vídně (zpáteční) 749,- Kč

TIP! Ryanair - Ryanair - Chorvatsko - Istrie za 7 stovek - levné letenky Pula z Vídně (zpáteční) 749,- Kč
Rezervace letenky

Straší vás zprávy o zdražení dovolených, protože zdražují energie a pohonné hmoty? Nepodlehněte panice. Koukněte na ceny letů do Evropy, Ameriky, Asie, Afriky i Austrálie, mnohokrát atakují nejnižší mety. Individuální plánování letního tripu tedy dává smysl. Důkaz? Levné letenky do chorvatské Puly s odletem z Vídně za 749,- Kč.

Rovnou jste mávli rukou nad odletem z Vídně? Možná ani nevíte, že tam vede z Česka vlakové spojení dopravce RegioJet. Doprava k místu odletu je tedy nasnadě a ani to moc nestojí, jelikož se prodává od pouhých 175,- Kč.

Kdy vyrazit? Chcete ušetřit, zároveň ale nechcete do Chorvatska cestovat v době, kdy bude moře ještě studené? Jednoznačně doporučujeme uskutečnit rezervaci na červnové datum. Proč? Nejlevnější letenky vychází přesně na začátek léta. Nejméně zaplatíme například cestou do Istrie v termínu 22. až 29. června.

A co přímo letenka do Puly na prázdniny? Dá se koupit už okolo tisícovky. Neváhejte a bookujte, dokud vám to někdo nevyfoukne.

Dopravce: Ryanair

Přímá lowcost letecká linka Vídeň (VIE) Vienna  airport - Rakousko je řízena leteckou společností Rynair a přistává na letišti  Pula (PUY) - Istrie - Chorvatsko. Za zmíněných sedmsetpadesát korun získáme let tam i zpátky společně i s dopravou příruční tašky, nebo kufru.

TIP: Nejlevnější lety Chorvatsko turistická sezóna 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.