TIP! Ryanair ✈ Řecko - sezónní levné letenky na ostrov Mykonos z Vídně na léto ↔ od 1.612 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - sezónní levné letenky na ostrov Mykonos z Vídně na léto ↔ od 1.612 Kč
Rezervace letenky

Řecko, jedna z nečastějších zemí, kam teď létáte a budete i v létě. Hodně sezónních letenek do přímořských letovisk už buď zdražilo, nebo jsou úplně vyprodané. Najdou se ale i výjimky. Takovou je ještě například sezónní letenka na ostrov Mykonos s odletem z Vídně na palubě aerolinek Ryanair, kdy tam a zpátky můžeme platit jen 1.612 Kč.

Nejdůležitější informace je právě kromě ceny i dostupnost. Tady už letenky na Mykonos na červen nejsou, ale takový červenec, tam se dají najít stále zajímavá volná místa. Jak dlouho to ale bude, to vám nikdo neřekne. Dle našich zkušeností to bude otázka 2 dnů a bude to pryč. Ideální datum je například 7. - 14. července 2022.

Na Mykonos létá Ryanair z Vídně, to už jsme si řekli. Poté následuje přímý let na letiště Mykonos (JMK) Greece airport - Řecko.

Společně k zpáteční letence (tam a zpět) máme také dopravu palubního zavazadla.

TIP: Přehled levných letenek do Řecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.