TIP! Ryanair ✈ Řecko - sezónní letenky na ostrov Kefalonia z Vídně na léto ↔ od 1.335 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - sezónní letenky na ostrov Kefalonia z Vídně na léto ↔ od 1.335 Kč

Nevzdávejte se dovolené jenom proto, že ceny letí nahoru. Při troše snahy se dají cestovní náklady podstatně snížit. Řešením je třeba neobjednávat dovolenou pro rodinu na klíč od cestovky, která se může klidně vyšplhat na mnoho desítek tisíc. Zkuste to bez cestovky. Není to nic složitého. Doporučujeme Řecko - ostrov Kefalonia od 1.335 Kč!

Dostupnost

Vzhledem k tomu, že už jsou prázdniny za dveřmi, už je celkem problém narazit na sezónní letenku za slušný peníz. U letenek na Kefalonie při odletu z Vídně se to ovšem ještě může podařit. Nakoukněte do kalendáře... takový odlet 28. června vychází jenom na 421 Kč, návrat za 1.409 Kč například 5.7. nebo 12.7. Nejlevněji to samozřejmě vychází mimo sezónu, což je tady říjen.

Informace k letu

Jedná se o nízkorozpočtovou leteckou linku irského dopravce Ryanair. Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat (VIE)  a přilétá se na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. Doba přímého letu zabere dvě hodiny a pět minut.

Doprava zavazadel

Vemte prosím v potaz, že u těchto levných nízkonákladových letenek cestujeme s jedním palubním zavazadel zdarma. Rozměr příručního zavazadla je u Ryanair 40 cm x 20 cm x 25 cm a do 10 kg.

Další info

Na rezervaci sezónní letenky na ostrov Kefalonia za rozumné peníze už nezbývá moc času. Je tedy potřeba konat opravdu rychle.

Akční letenky Kefalonia

 

Další tipy na letenky do Řecka

Aktuální přehled TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.