TIP! Ryanair ✈ Řecko - poloostrov Peloponés - levné letenky Kalamata z Vídně na léto ↔ od 2.106 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - Peloponés - levné letenky Kalamata z Vídně na léto ↔ od 2.106 Kč
Rezervace letenky

Je tu letošní první pozvánka na řecký poloostrov Peloponés! Doporučujeme navštívit autentické a pulzující pobřežní město Kalamata. Ráj oliv postavený na dlouhé písečné pláži ukrývá i muzea a další atrakce, strávit tady několik dní přijde jistě vhod. Jak na to? Klíčem k levné dopravě je obousměrná letenka do Kalamata z Vídně už za 2.106 Kč.

Do Kalamaty výhodně v létě!

Na Peloponés létá levně irská letecká společnost Ryanair. Nízkonákladové letenky do Kalamaty s odlety z Vídně budou v provozu od 3. června až do konce října. Nejlépe vychází tyto letenky do Řecka při rezervaci termínu na začátek letní turistické sezóny.

- červen - Ryanair - Řecko - Kalamata z Vídně od 2.106 Kč

- červenec - Ryanair - Řecko - Kalamata z Vídně od 3.209 Kč

- srpen - Ryanair - Řecko - Kalamata z Vídně od 3.194 Kč

- září - Ryanair - Řecko - Kalamata z Vídně od 4.531 Kč

- říjen - Ryanair - Řecko - Kalamata z Vídně od 4.226 Kč

Jak poletím na Peloponés?

Lowcost zpáteční linka na Peloponés začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a končí na letišti Kalamata (KLX) airport - Řecko. Doba letu strávená v letadle je 2 hodiny a 15 minut. Vše v režii Ryanair.

Náš tip

Koukněte také na TOP 15 nejlevnějších letenek do Řecka.

Akční letenky Kalamata

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.