TIP! ✈ Ryanair - Řecko - poloostrov Chalkidiki - lowcost letenky Soluň (Thessaloniki) z Norimberku, Bratislavy a Vídně od ↔ 1.114 Kč

TIP! ✈ Ryanair - Řecko - poloostrov Chalkidiki - lowcost letenky Soluň (Thessaloniki) z Norimberku, Bratislavy a Vídně od ↔ 1.114 Kč
Rezervace letenky

Je tu další inspirace v podobě levných letenek do Řecka. Dnes jsme si do parády vzali poloostrov Chalkidiki a město Soluň, známé taky jako Thessaloniki. Do tohoto známého a oblíbeného přímořského letoviska létá výhodně Ryanair a to dokonce ze tří letišť. Které to jsou? Lety do Soluně mají odlety z Norimberku, Bratislavy a taky Vídně.

Nejlevnější letenky na Chalkidiki jsou nyní při odletech z Norimberku. Létá se od 1.114 korun. Z Bratislavy to vychází od 1.232 korun a Vídně od 1.295 korun, takže ceny věsměs hodně podobné.

Nízkonákladové lety vedou na letiště Thessaloniki (SKG) Makedonia airport - Řecko. V destinaci budeme asi za dvě hodiny.

Tip redakce: Ještě stále se dají sehnat sezónní letenky jak do Soluně, tak i do celého Řecka, tak to neprováhejte.

Lowcosty obsahují zpáteční let a taky přepravu příručního zavazadla.

Níže pod článkem najdete i mapku s ubytováním na Chalkidiki.

TIP: Přehled letenky Řecko TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.