TIP! Ryanair - Řecko pod tisícovku - levné letenky na ostrov Kefalonia z Vídně (zpáteční) 924,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko pod tisícovku - levné letenky na ostrov Kefalonia z Vídně (zpáteční) 924,- Kč
Rezervace letenky

Letecky na rozmanitý řecký ostrov připomínající tvar žáby nyní konečně pod tisícovku. Nemáte rádi ruch hlavní letní sezóny? Počkali jste si chytře na její konec a až teprve teď plánujete trip? Nechte se inspirovat levnou letenkou na rozmanity ostrov Kefalonia. Zpáteční letenky při odletech z Vídně nyní pořídíme už za 924,- Kč.

Nízkonákladové lety na ostrov Kefalonia z Vídně režíruje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Dostupnost letenek je na termíny od 4. září 2021 do 30. října 2021. Nejlevnější letenky na Kefalonia připadají na druhý zmíněný měsíc.

Ryanair linka začíná ve Vídni (VIE) a vede na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. Přímý let do Řecka trvá přesně 2 hodiny. Zpáteční let a kabinové zavazadlo je v ceně!

Oproti předchozímu měsíci je zpáteční letenka do Řecka (Kefalonia) ještě o stovku levnější.

Veškeré tipy s lety na řecké ostrov za pár kaček jako Kos, Skiathos, Kalamata, Rhodos, Korfu, Zakynthos, Mykonos, Santorini, Lefkada, Kréta a další, najdete na stránce levné letenky Řecko.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.