TIP! Ryanair ✈ Řecko - ostrov Lefkada - levné letenky Preveza z Vídně na léto ↔ od 2.053 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - ostrov Lefkada - levné letenky Preveza z Vídně na léto ↔ od 2.053 Kč
Rezervace letenky

Do západního Řecka v létě s aerolinkou Ryanair už za dva tisíce Korun! Oblast s krásnou krajinou plnou zeleně, hezkých pláží, bohatou historií a památkami, to je určitě základ pro prima dovolenou, kterou si budete pamatovat. Na začátku dubna se vyplatí rezervace levné letenky na Lefkadu. Zpáteční let z Vídně vede do nedalekého města Preveza.

Na Lefkadu nejlevněji od června!

Sezóna se kvapem blíží a rezervovat si letenky na Lefkadu na poslední chvíli určitě není nejlepší volba. Nejvíce ušetříme na lowcostech při rezervaci +- tři měsíce před odletem. Aktuálně je začátek dubna a letenka do města Preveza na červen okolo začátku léta vychází úplně nejvýhodněji. Tento tarif do Řecka od Ryanair bude v provozu až do konce září.

- červen - Ryanair - Preveza z Vídně od 2.053 Kč

- červenec - Ryanair - Preveza z Vídně od 4.163 Kč

- srpen - Ryanair - Preveza z Vídně od 3.739 Kč

- září - Ryanair - Preveza z Vídně od 3.828 Kč

Informace k letu do Řecka

Odlety budou probíhat z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko s přímým spojením na Preveza (PVK) Aktion airport - Řecko. Doba letu zabere dvě hodiny. Tento zpáteční let aerolinek Ryanair obsahuje také přepravu kabinového zavazadla o počtu jednoho kusu (další za příplatek).

Náš tip

Jen pro srovnání... na Lefkadu létá i česká nízkonákladová letecká společnost Smartwings z Prahy a to za 8.390 Kč. Termíny červen až září ovšem jen ve výprodeji.

Kam vedou další atraktivní lety do země? Je to například Korfu, Rhodos, Soluň, Kréta, Kos, Skiathos, Mykonos, Santorini a další. Rychlý přehled si uděláte na stránce levné letenky do Řecka TOP 15.

Akční letenky Preveza (Lefkada)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.