TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Zakynthos z Vídně (tam a zpět) 1.692,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Zakynthos z Vídně (tam a zpět) 1.692,- Kč
Rezervace letenky

Do modrých jeskyní na ostrov Zakynthos? Řecký ostrov toho pro cestovatele nabízí daleko víc. Překrásné pláže s bílým pískem, plno zeleně, obzory jako z časáku, skvělé víno a bohatá historie. Dostat se letecky na Zakynthos se vyplatí při odletu z Vídně. Nejlevnější letenky na Zakynthos na letošek má Ryanair od 1.692,- Kč.

Kalendář Ryanair je otevřen letům do Řecka od začátku letních prázdnin. 1. červencem 2022 startují levné lety na Zakynthos. Nejmeně nyní zaplatíme bookingem termínu na ostrov Zakynthos na závěr sezóny.

Dopravce: Ryanair

Co konkurence? Zpáteční letenky na Zakynthos z Vídně si můžeme objednat také od Wizz Air. Cena je od 2.960,- Kč s dostupností od 16. června do 25. září. Nejméně zaplatíme za linku na zaříjové datum. Oba odkazy najdete hned pod titulkem.

Lowcost lety na Zakynthos vedou na letiště Zakynthos airport (ZTH). Doba letu na řecký ostrov je dvě hodiny. V částce máte vždy i zpáteční let a dopravu příručního zavazadla.

TIP: Mrkněte také na TOP 10 nejlevnějších letenek do Řecka. Do Athén od 421,- Kč, Soluně od 481,- Kč, Korfu od 652,- Kč, Kréta od 1.404,- Kč a další.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.