TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Rhodos z Berlína, Vídně a Prahy (zpáteční) od 781,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Rhodos z Berlína, Vídně a Prahy (zpáteční) od 781,- Kč
Rezervace letenky

Perla Dodekanéských ostrovů se jmenuje Rhodos! Levným letenkám na tento řecký ostrov jsme se věnovali naposledy v loni, pojďme to napravit. Na Rhodos létá Ryanair hned ve třech spojích. Na lince z Berlína na Rhodos a zpět dáme od 781,- Kč, z Vídně od 2.099,- Kč a také naší Prahy od 2.732,- Kč. Pospěště si, tohle se neohřeje!

1. Ryanair - zpáteční letenky na Rhodos s odletem z německého Berlína se prodává od exkluzivních 781,- Kč. Odlety jsou zahájeny 28. března. Nejméně stojí lety na začátek období. Vyplatí se také rezervace na červen (cena okolo tisíce korun).

2. Ryanair - zpáteční letenky na Rhodos s odletem z rakouské Vídně jsou v nabídce od 2.099,- Kč a to na termíny od začátku června.

3. Ryanair - zpáteční letenky na Rhodos s odletem z české metropole Prahy od 2.732,- Kč. Ideální jsou opět termíny od června.

Doporučujeme také: TOP 10 nejlevnější lety Řecko

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.