TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky ostrov Kefalonia z Vídně na léto (tam a zpět) od 1.794,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky ostrov Kefalonia z Vídně na léto (tam a zpět) od 1.794,- Kč
Rezervace letenky

Ostrov plný zeleně co má krásné pláže, jeskyně, podzemní jezírka a pyšní se i bohatou historií? Správná odpověď je Kefalonia! Máte Řecko zcestováno křížem krážem, ale návštěva tohoto ostrova vám ve sbírce chybí? Máme pro vás tip na letní letenku na Kefalonii s odletem z Vídně v produkci Ryanair od 1.794,- Kč.

Dostupnost: Vybírejte obousměrné levné letenky na ostrov Kefalonia na data od 4. června s návraty nejpozději do 29. října 2022. Nejvíce se vyplatí odlétat v červnu. Prázdniny vychází okolo dvou a půl tisíc.

Na Kefalonia Argostoli airport (EFL)  - Řecko létá Ryanair z vídeňského letiště Schwechat. Dopraví nás tam za dvě hodiny. A stejně tak samo poletíme s Ryanair i zpět.

Zavazadla: Jedno příruční zdarma

Dopravce: Ryanair

Jaké ostrovy máme v Řecku, kam se dá letět levněji? Je to Lefkada, Zakynthos, Mykonos, Rhodos, Kréta, Santorini, Kos, Korfu a další. Tipy na výhodné tarify na tyto ostrovy najdete na stránce levné letenky do Řecka.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.