TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Skiathos z Vídně hlavní turistickou sezónu od ↔ 1.797 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Skiathos z Vídně hlavní turistickou sezónu od ↔ 1.797 Kč
Rezervace letenky

Natahujete plány na letošní dovolenou do poslední chvíle? Je nejvyšší čas konat, protože v opačném případě už si docela hodně připlatíte. Po větší pauze v cestování a různých omezení je nyní velký zájem i individuální tripy. Není se čemu divit, dá se ušetřit hodně, jako například na letence do Řecka a ostrov Skiathos, kam se létá od 1.797 Kč.

Letenky na řecký Skiathos koupíme při odletu z Vídně. Při troše štěstí si stihneme objednat i atraktivní termín na hlavní turistickou sezónu. Nejlépe cenově vychází její začátek, kdy zkraje léta se to dá splašit pod dva tisíce.

Nízkonákladové lety do Řecka (Skiathos z Vídně) od Ryanair jsou obousměrné a mají zahrnuty dopravu zdarma palubního zavazadla.

Lowcost linka je provozována ve směru Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s přím letem bez přestupu na letiště Skiathos (JSI) airport - Řecko. Doba trvání letu jsou necelé dvě hodiny.

TIP: Přehled nejžádanější letenky Řecko sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.