TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Rhodos z Prahy ↔ od 2.217 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Rhodos z Prahy ↔ od 2.217 Kč
Rezervace letenky

Vybíráme pro vás ty nejlepší letenky s odlety z Prahy. Dnes jsme pro vás vychytaly dobře naceněné lety na středověký ostrov Rhodos. Jeden z nejdůležitějších bodů řecké historie je obklopen mohutnými hradbami a nazmar nepřijde ani cesta na jaro, kdy tam je příjemné teplíčko. S tarifem od Ryanair si koupíme letenky na Rhodos už za 2.217 Kč.

Na kdy booknout lowcost na Rhodos?

Níže jsme rozepsali nejlevnější letenky na Rhodos s odlety z Prahy na jednotlivé měsíce, abyste si rychle udělali obrázek, jaká cena letu do Řecka může být zrovna na vaše datum. Dokážete li se termínu maximálně přizpůsobit? Pak ušetříte nejvíc! Linka je dostupná od dubna, kdy už se teplota na ostrově pohybuje okolo 20 stupňů celsia.

- duben - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 2.217 Kč

- květen - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 2.206 Kč

- červen - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 4.555 Kč

- červenec - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 4.828 Kč

- srpen - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 4.420 Kč

- září - Ryanair - Řecko - letenky na Rhodos z Prahy od 4.460 Kč

Náš tip

Ryanair létá na řecký ostrov Rhodos také z Berlína a Budapešti. Čekáte, že tyto spoje nás vyjdou levněji, než letenky na Rhodos z Prahy? Omyl. Zpáteční nízkonákladová linka z Berlína začíná na 2.321 Kč a z Budapešti dokonce od 3.901 Kč. Lety na Rhodos z Vídně momentálně nejsou v prodeji u žádné aerolinky.

Akční letenky na Rhodos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.