TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky na ostrov Korfu z Krakova (tam a zpět) od 766,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky na ostrov Korfu z Krakova (tam a zpět) od 766,- Kč
Rezervace letenky

Nepřetržitě pro vás hledáme nové možnosti nízkonákladového létání a jakmile narazíme na příležitost, kterou není radno přehlédnout a propásnout, hned vám o tom dáme vědět. Takovou jsou nyní letenky do Řecka s odletem z Krakova. Zajistit si můžeme let na ostrov Korfu s odletem z polského Krakova od 766,- Kč.

Na Korfu se nejčastěji létá z Vídně. Létá tam Wizz Air i Ryanair. Kdo je ale blíže polskému Krakovu, poletí raději z polského města, nyní se dá docela slušně ušetřit.

Dostupnost: Lety na Korfu s odletem z Krakova mají u letecké společnosti Ryanair zelenou od 28. března 2022 do 28. října 2022. Nejlépe vychází začátek sezóny.

Všeobecně levné letenky do Řecka se letošní rok co se týká sezóny 2022 dostávají na trh mezi posledními, naprosto jiná situace než například u letů do Itálie a Španělska. Korfu patří mezi první vlaštovky, na kterou stojí za to hodit očko.

Odlétá se z letiště Krakov John Paul II (KRK) a přilétá se na letiště Kerkyra (CFU) I Kapodistrias airport - Řecko. Let trvá 2 hodiny.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.