TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na Krétu z Vídně ↔ od 1.545 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na Krétu z Vídně ↔ od 1.545 Kč
Rezervace letenky

Jarní výprava na řecký ostrov Kréta nás nemusí stát více než patnáct stovek! Zorientovat a rychle zareagovat na výhodný lowcost let může být oříšek. Neokládáte li zbytečně booking místa, můžete uspět. Uprostřed pracovního týdne se dostává do povědomí nízkonákladový tarif do Řecka od Ryanair v podobě letenky na Krétu od 1.545 Kč.

Kdy letět na Krétu?

Nejlevnější letenky na řecký ostrov Kréta při odletech z Vídně mají u Ryanair dnes jasnou podobu. Na částku 1.545 Kč se dostaneme při odletu dne 27. března. Návraty z Řecka pak doporučujeme plánovat na 30. března, 1. a nebo 3. dubna. Kombinací je samozřejmě více - toto je ovšem podoba nejnižší ceny. V kalendáři najdeme i letenky na Krétu na letní prázdniny až do 28. října 2023.

Jiné alternativy na Krétu

Linka z Vídně je nejčastěji využívaný let na Krétu. Jsou tu i další. Kdo chce, může letět také z německého Norimberku již od 1.408 Kč. Dále se létá také z Krakova a Budapešti. Všechny spoje uvidíte o řádek níže. Přehled nejžádanější letů do Řecka najdete zde.

Akční letenky na Krétu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.