TIP! 🇬🇷 Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Norimberku (zpáteční) na letní prázdniny od 1.179,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Norimberku (zpáteční) na letní prázdniny od 1.179,- Kč
Rezervace letenky

Plánujete vyrazit do Řecka v hlavní letní turistické sezóně? Tady je návod, jak ušetřit za sezónní letenky na Krétu. Minulý tip na Krétu nám sice nabídl zpáteční lety pod tisícovku, každému ale odlety z maďarské Budapešti nepadly do noty. Nabízí se také odlety z německého Norimberku od 1.179,- Kč i na letní prázdniny, tady se vyplatí nezaspat.

Dostupnost: Patrání po nejlevnější letence na Krétu z Norimberku není potřeba. Klikněte si na modrý odkaz, dostanete se do kalendáře rovnou do výběru volných míst. Nejlépe vychází cesta na přelomu června a července a taky přímo červenec.

Autorem nízkonákladového tarifu je letecká společnost Ryanair z Irska. Přímý zpáteční let (bez přestupu) vede z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo. Trvání lowcost letu je 2 hodiny a 50 minut. Jedno zavazadlo je v ceně.

Tip: Jestli vám vyhovují odlety z Budapešti, můžete stlačit obousměrné cestování na ostrov až na 591,- Kč. Více na stránce levné letenky Kréta.

Tip: Nejžádanější letenky do Řecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.