TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Krakova (tam a zpět) od 1.169,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Krakova (tam a zpět) od 1.169,- Kč
Rezervace letenky

Letenky do oblíbených letovisek sledujeme denně. Mezi ně patří i ostrov Kréta v Řecku. Jelikož si pravidelně ukazujeme lowcostové lety z Vídně, rádi bychom vám ukázali i levné letenky na Krétu vhodné pro cestovatele z Moravskoslezského kraje. Jste li z tohoto regionu, nepřehlédněte zpáteční lety s odlety z Krakova od 1.169,- Kč.

Z Krakova na řeckou Krétu totiž nově létá i irská aerolinka Ryanair (podobně jako konkurenční Wizz Air).

Jak to vypadá s termíny? Tradičně dostupný Ryanair kalendář obsahuje levné letenky na Krétu s odlety z Krakova a pokrývá volná místa od konce března do konce října. Ryanair narozdíl od Wizz Air přistává v letovisku Chania (Wizz Air přistávají v Heraklionu). Nejméně zaplatíme za předsezónní data (duben až červen 2022).

Když se nyní srovnáme linku Krakov - Kréta a zpět s tou od Wizz Air, tak vidíme jasný rozdíl v ceně. Maďarská nízkonákladovka tam létá od 2.442,- Kč a to až od srpna.

Tip: Přehled všech levných letenek na Krétu

Tip: TOP 10 levné letenky Řecko

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.