TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kos z Berlína (tam a zpět) od 638,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kos z Berlína (tam a zpět) od 638,- Kč
Rezervace letenky

Zaletět si na řecký ostrov Kos se dá z mnoha míst. Máte li dobrý spoj do německého Berlína (např. z Prahy s ČD už za 370,- Kč), doporučujeme absolvovat odlet právě z tohoto města. Lety na Kos z Vídně šly teď s cenou nahoru a právě letenky z Berlína vycházejí o pár stovek levněji. Na Kos a zpátky si zaletíme už za 638,- Kč.

Dostupnost: Nízkonákladové lety do Řecka budou letos zahájeny na jaro. Rozklikněte si kalendář míst, uvidíte termíny pro lety na Kos z Berlína od 29. března 2022 do 29. října 2022. Velmi dobře vychází cena ještě i na červen.

Obousměrnou linku do Řecka - na Kos (KGS) z Berlína (BER) provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Na ostrově budeme za 3 hodiny.

Zavazadla zdarma: 1 ks příruční

Dopravce: Ryanair

Teď frčí také letenka na Santorini, na Krétu, do Athén, Soluni, na Mykonos, Zakynthos, Rhodos, Kefalonia a další. Přehled mapujeme na stránce levné letenky do Řecka.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.