TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Korfu (Kerkyra) z Vídně (tam i zpět) od 700,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Korfu (Kerkyra) z Vídně (tam i zpět) od 700,- Kč
Rezervace letenky

Kolik může nejméně stát zpáteční letenka na řecký ostrov v roce 2022? Je to pouhých sedmset korun českých! Ktery to je? Korfu! Tento ostrov na letos vychází ze všech řeckých úplně nejlépe. Létají tam Ryanair a Wizz Air, ale irská letecká společnost nyní nabídne o cca 3 stovky lepší cenu, kdy se létá tam i zpět od rovných 700,- Kč.

Dostupnost: Na Korfu z Vídně se až do začátku letních prázdnin létá vždy v neděli. To stejné platí u Ryanair i pro návraty. Od letních prázdnin to je 3x týdně v úterý, pátek a neděli (odlety i návraty). Nejméně zaplatíme za duben. Sezónní letenka do Řecka je v tomto případě o dost dražší.

Tip: Prahnete li po letenkách na prázdniny, volte raději konkurenční tarif na Korfu z Vídně od Wizz Air, výjde vás levněji. Oba odkazy najdete výše.

Ta či ona aerolinka poskytuje zdarma přepravu příručnho zavazadla (máte sebou na palubě - nemusíte odbavovat).

Přehled levných letenek do Řecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.