TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně na léto ↔ od 2.511 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně na léto ↔ od 2.511 Kč
Rezervace letenky

Zelený řecký ostrov Kefalonia má dlouhé úseky pláží s bílým pískem a tyrkysovým mořem, do toho vyhlášené kulinářství a bohaté kulturní dědictví a tradice. Je tu první letošní pozvánka na levný let na největší ostrov v Jónském moři. Aktuálně nastala doba, kdy se vyplatí rezervace letenky na Kefalonia z Vídně na dobu okolo začátku léta.

Levné letenky na Kefalonia na začátek letní sezóny!

Kdo by se chtěl vydat do Řecka ještě než vypuknou letní prázdniny a největší sezónní humbuk, nechť si rezervuje letenky na ostrov Kefalonia na červen a ušetří nejvíc peněz. Například v termínu 4. - 15. 6. zaplatíme za cestu tam a zpátky jen dva a půl tisíce Korun. Cestovní období a platnost nízkonákladového tarifu aerolinek Ryanair je do 28. září 2023.

Jak se cestuje na řecký ostrov Kefalonia?

Odlétejte z Vídně (VIE) (z Česká ideální spoj vlakem dopravce RegioJet) s přímým letem na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport. V Řecku budeme za dvě hodiny letu. U obousměrného lowcostu Ryanair je i doprava příručního zavazadla.

Náš tip

Řecko jako na dlani! Letos je v kurzu také Rhodos, Kréta, Mykonos, Zakynthos, Korfu, Kos, Lefkada a další turistické poklady. Co se vyplatí v danou chvíli nejvíc? Koukněte na stránku levné letenky do Řecka TOP 15.

Akční letenky Kefalonia

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.