TIP! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Korfu z Bratislavy na jaro a léto ↔ od 1.291 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - levé letenky na ostrov Korfu z Bratislavy na jaro a léto ↔ od 1.291 Kč
Rezervace letenky

Korfu - ostrov legend, pláží a historie. Klenot Jónského moře nabízí nádherné pobřeží, vynikající gastronomii a bohatou historii, kterou můžete objevovat při návštěvě památek. Jestli letos plánujete let na Korfu, doporučujeme nepřehlédnout aktuální ceník u letů ze slovenské Bratislavy v podání Ryanair. Atraktivní termíny začínají na částce 1.291 Kč!

Kdy letět na Korfu z Bratislavy od třinácti stovek?

Cestovní období: duben až říjen 2023

Nejlevnější letenky: duben 2023

Tip: doporučujeme rezervaci na datum okolo počátku léta (1.687 Kč)

Jak poletím na Korfu?

Ryanair nabízí přímé lety z Bratislavy na letiště Ioannis Kapodistrias International Airport (CFU) na Korfu. Na této trase Ryanair si zákazníci mohou vybírat z několika letů týdně.

Irská erolinka Ryanair povoluje si vzít na palubu zdarma jedno kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 20 x 25 cm a váze do 10 kg. Další se vyplatí v rámci služby "priority boarding".

Jak se dostat z letiště do centra?

MHD autobus - Odletová hala letiště Korfu je přímo spojena s autobusovou zastávkou, kde zastavují autobusy linky č. 15. Cesta trvá asi 20-30 minut a cena jízdného je přibližně 1,70 € na osobu.

Taxi - Na letišti Korfu najdete mnoho taxislužeb, které Vás dopraví kamkoliv na ostrově. Cena za jízdu z letiště do centra města Korfu se pohybuje okolo 10-15 €.

Pronájem automobilu - Pokud si přejete mít větší volnost a možnost prozkoumat Korfu na vlastní pěst, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem automobilu se pohybují v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Soukromý přepravce - Na letišti Korfu najdete také několik soukromých přepravních společností, které nabízejí přepravu z letiště do centra města Korfu. Cena za tuto službu se pohybuje okolo 20-25 € na osobu.

Co dělat na Korfu?

Plážový život - Korfu je známý svými nádhernými plážemi s tyrkysovou vodou a bílým pískem. Navštivte pláž Glyfada, která se řadí mezi nejkrásnější pláže v Evropě, nebo navštivte některou z tajných pláží, které najdete v zátočinách ostrova.

Historické památky - Korfu má bohatou historii, která sahá až do starověku. Navštivte starobylé ruiny města Paleopolis, chrám Achilleion nebo byzantskou pevnost Angelokastro a prozkoumejte tuto fascinující historii na vlastní oči.

Kulinářské zážitky - Korfu má mnoho tradičních jídel a nápojů, které stojí za ochutnání. Ochutnejte místní speciality, jako jsou bylinné saláty, tradiční moussaka a skvělé domácí víno.

Přírodní krása - Korfu je plný přírodní krásy, kterou můžete objevovat při procházkách v zahradách nebo v přírodní rezervaci Korission Lake. Navštivte také malou rybářskou vesnici Kassiopi a procházejte se po úzkých uličkách plných květin a barevných budov.

Plavba lodí - Pokud chcete zažít něco skutečně nezapomenutelného, využijte možnosti plavby lodí a prozkoumejte okolní ostrovy a zátoky. Korfu je také výborným výchozím bodem pro plavby na ostrov Paxos a Antipaxos, které jsou známé svými úchvatnými plážemi a křišťálově čistou vodou.

Akční letenky na Korfu (Kerkyra)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.