TIP! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Santorini z Krakova na léto ↔ od 2.694 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Santorini z Krakova na léto ↔ od 2.694 Kč
Rezervace letenky

Když se řekne ostrov Santorini, cestovatelům se vybaví výhledy na moře z malebných domečků lidově nacpaných na sebe, kde se každý zná a kde vládne výborná atmosféra jako v celém Řecku, tady to ale platí na druhou. Chceme vám ukázat letenkový tip, jak si zaletět na Santorini s odletem z polského Krakova v hlavní sezóně už za 2.694,- Kč.

Na první pohled to vypadá, že Ryanair je u svojí linky na Santorini daleko levnější při odletu z Vídně, ale nenechte se zmást, protože když si rozkliknete kalendář s termíny, uvidíte sezónní letenky za 5 a více tisíc. Naopak varianta hlavně pro lidičky z Moravskoslezského kraje je při odletu z Krakova velmi výhodná.

Kdy se vypravit? Celkově je možné u Ryanair vybírat levné letenky na Santorini z Krakova s odlety od 3. června 2022 do 26. srpna 2022. Volná místa už si projděte v kalendáři sami.

Odlety budou z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přímým letem se dopravíme na Santorini (JTR) airport - Řecko. Doba letu je dvě a půl hodiny. Doprava palubního zavazadla + návrat je v ceně letenky.

TIP: Přehled dalších lowcost letenek na Santorini

TIP: Nejlevnějších TOP 10 tarifů do Řecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.