TIP! Ryanair ✈ Řecko - Lefkada - letenky do Prevezy z Vídně ↔ od 1.523 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - Lefkada - letenky do Preveza z Vídně ↔ od 1.523 Kč
Rezervace letenky

Jak se dostat na řecký ostrov Lefkada? Tady se využívá nízkonákladová letecká linka do nedalekého města Preveza. Spoj provozuje už několik let aerolinka Ryanair, letenky však stály podstatně více, než třeba dnes! Využijte zpáteční lety do Prevezy. Při odletu z Vídně to klidně můžeme zvládnout už za 1.523 Kč tam i zpět a to včetně poplatků.

Dostupnost letenek do Prevezy

Usnadněte si výběr levné letenky. Stačí ji nevyhledávat přes vyhledávač na určený termín. Lepším postupem je akční kalendář, kde se rychle zorientujeme, protože u každého dnu uvidíme i cenu letu. Takhle si to nakombinujeme přesně podle parametrů, které chceme. I v tuhle chvíli není prázdninová letenka na Lefkadu nijak předražená, tak toho využijte!

Jak se letí do města Preveza?

Do Řecka se cestuje lowcost linkou irské společnosti Ryanair. Odletíme z Vídně (VIE) a bez přestupu doletíme na letiště Preveza (PVK) Aktion airport - Řecko. Doba letu je dvě hodiny.

Doprava zavazadel do Prevezy

Stačí vám k odletu na dovolenou pár drobností. Zdarma máme u letenek dopravu jedné příruční batožiny, nebo tašky či kufru a to do rozměrů 40x25x20 cm a 8 kg.

Akční letenky Preveza (Lefkada)

 

Další levné letenky do Řecka

Aktuálně se to nejvíce vyplatí do Soluně, na Kefalonii, Kos, Mykonos, Korfu a Santorini. Přehled TOP 10 nejlevnější letenky Řecko.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.